Dušo sienelės

Tai vieno stiklo lakšto dušo konstrukcija. Dušo sienelė naudojama, kada nėra tikslo statyti dušo kabiną. Nes, yra pakankamas nuolydis vandens nutekėjimui į trapą, statoma sienelė ant jau suformuoto bortelio. Dušo sienele galima atskirti vonios patalpos erdvę į dvi dalis.

Dušo sienelė gali būti berėmė, arba su aplink stiklą uždėtu rėmeliu.

Berėmės dušo sieneles viršuje visada mes tvirtiname stiklo stabilizatoriais - laikikliais. Daugelis mūsų klientų pageidauja šio stabilizatoriaus nenaudoti. Mes griežtai atsisakome, jis turi būti, nes mums labai svarbus mūsų klientų saugumas. Dizaineriai ne visada supranta šiuos niuansus, o dar prisižiūrėję nuotraukų internete su ore kabančiais stiklais, blogai informuoja savo klientus, neatsižvelgdami į jų saugumą. Jei jau nusprendėte dėl grožio, ar kitos priežasties nesilaikyti saugumo, mes galime tik patarti prieš klojant grindis įleisti į vidų U formos profiliuką, taip bus nors kiek saugiau.

Dušo sienelė su rėmu gali būti iki lubų, šiuo atveju stabilizatorius nėra reikalingas, kadangi patį stiklą prilaiko U formos profilis sumontuotas dušo sienelės apačioje ir viršuje.